BRONCH Mentor

BRONCH Mentor
  • Detailný popis

Platformy BRONCH Mentor

Kombinovaná platforma GI-BRONCH MentorTM poskytuje zrozumiteľné nácvikové prostredie pre gastrointestinálnu endoskopiu a flexibilnú bronchoskopiu.

BRONCH MentorTM poskytuje realistické pracovné prostredie vďaka autentickému endoskopu s hmatovou odozvou a realistickej vizualizácii na 24 "dotykovej obrazovke.

Flexibilná kompozícia systému podporuje tímový aj samostatný nácvik v pozícii pacienta na boku alebo na chrbte.

 

Obsiahnutá striekačka umožňuje realistické zavádzanie tekutín a možnosť realizácie bronchoalveolárnej laváže a hlavný ovládací nástroj simuluje širokú škálu bronchoskopických nástrojov ako napríklad kliešte pre biopsiu, cytologickú kefku, odsávaciu ihlu, balónik, elektrokauterizačné sondy a ďalšie.

Vzhľadom k tomu, že hlavný ovládací nástroj požaduje obsluhu ako pracovného kanála, tak aj  nástroja, je optimálny pre tímový nácvik; samostatní užívatelia môžu využiť virtuálnu aktiváciu, ktorá sa prejaví pridaním virtuálneho páru rúk.

 

BRONCH Express, vyvinutý v spolupráci s CHEST (Americká univerzita lekárov špecializovaných na hrudník), poskytuje cenovo dostupný nácvik EBUS-TBNA (endobronchiálne ultrazvukom navádzaného transbronchiálného odsávania ihlou).

BRONCH Express je prenosný stolný simulátor, ktorý bol vyvinutý v spolupráci s CHEST. Tento virtuálny simulátor pre nácvik EBUS-TBNA bol vyvinutý tak, aby bol zmysluplným, no cenovo dostupným nácvikovým riešením k splneniu čoraz vyšších nárokov na kvalifikáciu. Zvyšujúce sa nároky na EBUS medzi pneumológmi a hrudnými chirurgmi sú výzvou pre tréning k získaniu profesionálnych zručností pre bezpečné a efektívne vykonávanie postupov. Prípady s virtuálnym pacientom poskytujú realistické anatomické prostredie, založené na skutočných pacientskych dátach, prenesené do riadeného vzdelávacieho nácvikového prostredia.