Robot v lékárně? Samozřejmě!

Nové trendy a pokrok se samozřejmě nevyhnul ani lékárnám. V řadě z nich po celém světě, a samozřejmě i u nás, pomáhají automatizované robotické systémy se skladováním a výdejem léků a usnadňují lékárníkům jejich každodení práci.
    Jsme autorizovaným partnerem společnosti BD Rowa™ světovým leadrem v oblasti automatizace lékáren. Máme vlastní instalační i servisní team.

Binder pro klimatické testy
    dle ICH Q1A

Do 28.2. 2024 zdarma systém na úpravu vody Aqua pure service
    Pro napájení klimatických komor typu KBF/ KMF/ KBF P/ KBF LQC

Případová studie

Seznamte se s HAL S5301

nejpokročilejším pacientským simulátorem od společnosti Gaumard. Kombinuje audio streaming, výrazy obličeje a realistický pohyb.
    Realistické scénáře mrtvice s příznaky jako jsou: pokles v obličeji, pokles hlavy, pohyby hlavy, paží a rukou.

Jsme autorizované prodejní a servisní zastoupení BINDER pro Českou republiku

• Sušárny, Biologické inkubátory, CO2 inkubátory
    • Klimatické, Růstové, Testovací a Simulační komory
    • Vakuové a Bezpečnostní sušárny

Polytechnické učebny

Nabízíme Vám ucelené řešení polytechnické učebny (školní dílny) certifikovaným vybavením. Základem jsou unikátní dílenské stoly pro univerzální použití a  samozřejmě nechybí ani volitelné příslušenství k nim, jako jsou zámečnické svěráky, pokosnice, poděráky, dorazy ...

Virtuální interaktivní trenažéry

Virtuální trenažéry pro výuku lidské anatomie, detailní zkoumání srdeční činnosti včetně simulace srdečních vad, či pro nácvik chirurgických dovedností.

Produkty v akci

helago-cary

Sbírejte body za své nákupy a na dalších šetřete

Stačí mít u nás účet a body budeme automaticky přičítat k vašemu Helago kontu. Za každý zakoupený produkt obdržíte uvedené body, za které při příštím nákupu můžete získat slevu.