Robot v lékárně? Samozřejmě!

Nové trendy a pokrok se samozřejmě nevyhnul ani lékárnám. V řadě z nich po celém světě, a samozřejmě i u nás, pomáhají automatizované robotické systémy se skladováním a výdejem léků a usnadňují lékárníkům jejich každodení práci.
    Jsme autorizovaným partnerem společnosti BD Rowa™ světovým leadrem v oblasti automatizace lékáren. Máme vlastní instalační i servisní team.

Seznamte se s HAL S5301

nejpokročilejším pacientským simulátorem od společnosti Gaumard. Kombinuje audio streaming, výrazy obličeje a realistický pohyb.
    Realistické scénáře mrtvice s příznaky jako jsou: pokles v obličeji, pokles hlavy, pohyby hlavy, paží a rukou.

Jsme autorizované prodejní a servisní zastoupení BINDER pro Českou republiku

• Sušárny, Biologické inkubátory, CO2 inkubátory
    • Klimatické, Růstové, Testovací a Simulační komory
    • Vakuové a Bezpečnostní sušárny

Polytechnické učebny

Nabízíme Vám ucelené řešení polytechnické učebny (školní dílny) certifikovaným vybavením. Základem jsou unikátní dílenské stoly pro univerzální použití a  samozřejmě nechybí ani volitelné příslušenství k nim, jako jsou zámečnické svěráky, pokosnice, poděráky, dorazy ...

Virtuální interaktivní trenažéry

Virtuální trenažéry pro výuku lidské anatomie, detailní zkoumání srdeční činnosti včetně simulace srdečních vad, či pro nácvik chirurgických dovedností.

O Helago

V naší společnosti tvoří podpora vzdělávání a výuky největší část produktového portfolia. Je zřejmé, že bavit se poznáváním lze celý život.

house-chimney-medical-regular 1

Zdravotníctvo

Vybavenie a pomôcky pre lekárne, nemocnice, ordinácie

automatizace_m

Automatizácia

Automatizácia lekární, farmaceutické a skladovacie systémy, farmaceutický robot

Produkty v akcii

Najpredávanejšie

helago-cary

Zbierajte body za svoje nákupy a ušetrite na iných

Stačí mať u nás účet a my vám body automaticky pripíšeme na váš účet Helago. Za každý zakúpený výrobok dostanete uvedené body, ktoré môžete použiť na získanie zľavy pri ďalšom nákupe.