Termokamera testo 871

Objednávacie číslo: 0201.05608712

3 288,00 Eur s DPH 2 740,00 Eur bez DPH

Termokamera testo 871 byla vyvinuta společně s experty z praxe, zajišťuje rychlou a jednoduchou metodu pro vytváření teplotních snímků pomocí profesionální měřicí technologie. Za pomoci řady integrovaných funkcí lze generovat bezchybné a objektivně srovnatelné teplotní snímky. Díky indikátoru IFOV a funkcím testo ɛ-Assist a testo ScaleAssist se vyhnete nejen chybám měření, ale také bez námahy dosáhnete jak optimálního nastavení emisivity (ɛ) a odrážené zdánlivé teploty (RTC) pro termografii budov, tak také barevného schéma.

Termokamera testo 871 – vždy ve spojení

Termokamera testo 871 může navázat bezdrátové spojení s Vaším chytrým telefonem / tabletem skrze síť WLAN. Pomocí aplikace Thermography App pro zařízení iOS a Android můžete vytvářet, ukládat a odesílat protokoly měření přímo na místě měření, využít Vaše mobilní zařízení jako druhý displej nebo jako dálkové ovládání termokamery.

Termokamera testo 871 je schopná generovat snímky s ještě více informacemi o měřeném objektu ve spojení s klešťovým multimetrem testo 770-3 a termohygrometrem testo 605i. Oba přístroje je možné doobjednat samostatně nebo je přidat k objednávce termokamery testo 871. Výsledky měření z obou měřicích přístrojů lze také pohodlně přenášet pomocí Bluetooth. Dodatečné parametry, které testo 770-3 naměří (jako např. napětí a proud) umožní lepší interpretaci změřených teplot. Testo 605i Vám dále umožní (pomocí měření vlhkosti a teploty vzduchu) snadnou detekci míst s rizikem výskytu plísně, jež budou názorně zobrazeny v barvách semaforu.
Oblasti použití termokamery testo 871

Detekujte úniky tepla, přehřáté spoje, lokalizujte teplotní mosty nebo defekty plášťů budov. Termokamera testo 865 je ideální pro každodenní údržbářské aplikace a uvádění do provozu v oblasti obchodu či průmyslu. Umožňuje rychlou a spolehlivou práci při vyhledávání poruch a údržbě.

Výhody termokamery testo 871

Velmi jednoduchá obsluha s jedinečnou technologií teplotního snímku, termokamera testo 871 má následující výhody:
  • Velice dobrá kvalita snímku díky vysokému rozlišení: 19 200 teplotních měřicích bodů zajišťuje přesnou termografii; infračervené rozlišení 240 x 180 pixelů – pomocí integrované technologie SuperResolution až 480 x 360 pixelů
  • Zobrazení teplotních nepřesností již od 0,09 °C
  • Pomocí aplikace Thermography App pro zařízení iOS a Android můžete vytvářet, ukládat a odesílat protokoly měření přímo na místě měření, využít Vaše mobilní zařízení jako druhý displej nebo jako dálkové ovládání termokamery
  • Rádiová komunikace pomocí Bluetooth – toto také znamená, že můžete bezdrátově přenášet i naměřené hodnoty z klešťového multimetru testo 770-3 a termohygrometru testo 605i
  • Integrovaná digitální kamera generuje skutečný snímek místa měření paralelně s teplotním snímkem
  • Automatické rozpoznání teplého-studeného místa přímo zobrazuje místa s kritickou teplotou
  • Funkce testo ScaleAssist automaticky optimalizuje nastavení měřítka teplotního snímku, čímž se vygeneruje objektivně porovnatelný snímek bez chyb měření, např. pro kontrolu tepelné izolace budov
  • Funkce testo ɛ-Assist zajistí správné výsledky měření automatickým nastavením správné emisivity a odražené zdánlivé teploty (RTC)
  • Díky indikátoru IFOV se vyhnete chybám měření – termokamera Vám vždy ukáže přesně to, co můžete měřit
  • Profesionální software pro vyhodnocení teplotních snímků na PC
  • Možnost uložení teplotních snímků ve formátu JPG

Rozsah dodávky

• termokamera testo 871
  • Rádiový modul WLAN
  • 3x testo ε-Marker
  • Síťový zdroj
  • Software IRSoft
  • Kufřík
  • Li-ionový akumulátor
  • Výstupní protokol z výroby.*

*Ve smyslu paragrafu 505/90 sbírky zákona o metrologii v platném znění se nejedná o kalibrační list.

TECHNICKÁ DATA:

Infračervený obrazový výstup

Ohnisko Fixní ostření
Infračervené rozlišení 240 x 180 pixel
Obnovovací frekvence 9 Hz
SuperResolution (IFOV) 1.6 mrad
SuperResolution (Pixely) 480 x 360 Pixel
Geometrické rozlišení (IFOV) 2.6 mrad
min. zaostřovací vzdálenost <0.5 m
Zorné pole 35° x 26°
Thermal sensitivity 90 mK
Spektrální rozsah 7.5 do 14 µm

Vizuální výstup

min. zaostřovací vzdálenost 0.5 m
Rozměr obrázku min. 3.1 MP

Prezentace obrázků

Možnost zobrazení IR obraz / skutečný obraz
Barvy 4 (kovová, barevná, studeno-teplá, modro-červená, šedá)
Typ displeje 8,9 cm (3,5") TFT, QVGA (320 x 240 Pixel)

Měření

Odražená teplota manuální
testo ε-Assist
Měřicí rozsah -30 to +100°C; 0 to +650°C
Přesnost hodnota ±2 °C, ±2 % z nam. hodn.
Emisivita 0.01 to 1

Měřicí funkce

Solární mód Zadání hodnoty slunečního záření
Funkce analýza Měření střední bodové hodnoty, rozeznání nejchladnějších a nejteplejších bodů, delta T)
Měření vlhkosti s vlhkoměrem Automatický přenos naměřených hodnot termohygrometru testo 605i přes Bluetooth (přístroj musí být objednán zvlášť); oprávnění pro rádiový přenos v EU, EFTA, USA, Kanadě, Australii, Turecku)
testo ScaleAssist
Vlhkostní modus - manuálně
IFOV varování
Elektro modus - manuálně Zadání proudu, napětí nebo výkonu
Měření elektrických veličin s klešťovým multimetrem Automatický přenos naměřené hodnoty z klešťového multimetru testo 770-3 přes Bluetooth (přístroj musí být objednán zvlášť); oprávnění pro rádiový přenos v EU, EFTA, USA, Kanadě, Austrálii a Turecku.

Zařízení

Digitální fotoaparát
Fullscreen mód

Uložiště JPEG