S157.250.PK - Viacúčelový pediatrický simulátor pre starostlivosť a záchranu chorého s OMNI 2

Objednávacie číslo: 4108.S157250

5 028,00 Eur s DPH 4 190,00 Eur bez DPH

Nákupom získate 2 094 Bodov

Simulátory PEDI obsahujú dýchacie cesty, pažu pre nácvik injekcií, nohu pre nácvik intraoseálnych injekcií a umožňujú simulovať tepnové/žilné techniky. Tieto figuríny sú nutným vybavením pre dobre zostavený nácvikový program.

Plne pohyblivý v kĺboch

Hlava, krk a čeľusť pohyblivá v kĺboch umožňuje záklon hlavy a zdvih brady, predsunutie čeľusti a natiahnutie krku do „čuchajúcej“ pozície.

Dýchacie cesty s možnosťou intubácie

Anatomicky presné dýchacie cesty s prstencovou chrupavkou umožňujú vykonávať intubáciu, odsávanie a Sellickov manéver.

Intraoseálny prístup

Intraoseálný infúzny a injekčný systém s realistickými holennými kosťami umožňuje infúziu tekutín, krvi a liekov priamo do kostnej drene holennej kosti.

Bezdrôtový ovládací interface OMNI 2

OMNI 2 je ľahko použiteľný bezdrôtový interface navrhnutý tak, aby mal užívateľ všetky užitočné nástroje pre riadenie simulácie na dosah ruky.
Intuitívny interface s dotykovým displejom a zabudovanou bezdrôtovou konektivitou

• Prevádzajte zmeny za pochodu, alebo nastavte určité časy zmien
  • Protokol udalostí zaznamenáva aktivity účastníkov nácviku, zmeny vitálnych funkcií a umožňuje zapisovať poznámky pre lepšiu orientáciu v dátach počas rozboru.

OMNI 2 eCPRTM KPR odozva v reálnom čase

• Monitorujte metriku kvality KPR v reálnom čase
  • Interaktívne kontrolné zoznamy vám umožňujú ľahko sledovať aktivity poskytovateľa starostlivosti v priebehu nácviku
  • Exportujte protokol záznamu výkonu KPR pre nasledujúci rozbor