NÁJDI A ZACHRÁŇ - CHLAPEC ORANŽOVÝ OVERAL, 20 kg, 130 cm

NAJDI A ZACHRAŇ
Hmotnosť [kg]:20
Veľkosť [cm]:130
Množstevná jednotka:ks
865,00 Eur
Cena bez DPH
1.038,00 Eur
Cena s DPH
Objednávkový kód:
4117.RLNW20MO
Získate:
135 Bodov
  • Detailný popis

Ochranný odev je vyrobený z vysoko odolného materiálu potiahnutého polyesterom, s dvojito prešitými popruhmi vo veľmi namáhaných miestach. Overal má sieťované kapsy v oblasti hrudníku a holení, v ktorých sa zväčšuje objem peny pri nasiaknutí vodou. Presunutím peny z hrudných kapies do kapies v oblasti holení môžete meniť polohu figuríny vo vode z vertikálnej na horizontálnu.

Vodná figurína „Muž cez palubu“ je dodávaná v žiarivo oranžovom overale a s reflexnými páskami na hlave, aby bola čo najviac nápadná.

Pre cvičenie obtiažnejších situácií je určená varianta „Hľadaj a zachráň“, ktorá má čierny overal a čiernu nylonovú sieťku – simuluje obtiažnu viditeľnosť namočených obetí. S príslušenstvom „Čierna mikina“ môžete rýchlo zmeniť oranžovú figurínu na čiernu – pretiahnutím mikiny cez hlavu do pásu.

Vodná záchranná figurína má realistické zápästie, ktoré môže záchranár dobre chytiť, čo sa pri záchra­ne vo vode skutočne stáva.

Ďalší jedinečný rys týchto figurín sú silné plastické pruhy, ktoré vedú pozdĺž vnútri zozadu od ramien ku kolenám. Tieto pruhy umožňujú prednú flexibilitu z vody a von, ale neumožňujú figuríne, aby sa ohla opačne, keď je pacient zvíhaný zpredu. Kolená sa nedajú ohýbať do strán.

Všetky vodné figuríny sú dodávané s čižmami, ktoré pomáhajú chrániť nohy, keď sú vlečené cez kamene či pláž. Hmotnosť v suchu: 40 kg dospelý, 20 kg mládež.