Univerzálna figurína MENŠÍ DOSPELÝ 50/165

Univerzální (celá série)
Hmotnosť [kg]:50
Veľkosť [cm]:165
Množstevná jednotka:ks
1.203,00 Eur
Cena bez DPH
1.443,60 Eur
Cena s DPH
Objednávkový kód:
4117.RLNO50
Získate:
188 Bodov
  • Detailný popis

Kostra tela je veľmi odolná proti hnilobe, plátno je dvakrát prešité. Polypropylenová tkanina poskytuje vysokú pevnosť a trvanlivosť, a to najmä na najviac namáhaných miestach. Ochranné kombinézy sú vystužené popruhmi a je možné ich prať v pračke. U overalov dospelých figurín je zakončenie rúk chránené nylonom vystuženým PVC.
Všetky figuríny nad 20 kg sú dodávané s čižmami. Tvar hlavy umožňuje montáž všetkých druhov imobilizačných límcov. tvárová maska a nasadzovacia kapucňa sú k dispozícii ako príslušenstvo. V prípade, že cvičenie zahrňuje neustálé preťahovanie figurín, doporučujeme z príslušenstva „preťahovacie chrániče“ pre dodatočnú ochranu. Figuríny je možné bezpečne použíť v situáciách pri teplotách do 100°C.
Všetky figuríny sú novo vyrábané z vodoodolného a samozhášacieho polyesteru, ktorý je 4× pevnejší než pôvodný materiál z PVC. Bez toho aby sa zničila, je možné figurínu prejsť vozidlom 4×4 alebo zhodiť z 2. poschodia. Figuríny hojne využíva aj armáda, tieto sú vybavené skladovými číslami NATO.
Dostupné v 7 veľkostiach a váhach, od detskej figuríny 5 kg až po veľmi ťažké 100 kg.