Figurína OHŇOVZDORNÁ - Dieťa

Figurína OHNIVZDORNÁ (ilustrační foto)
Hmotnosť [kg]:10
Veľkosť [cm]:90
Množstevná jednotka:ks
937,00 Eur
Cena bez DPH
1.124,40 Eur
Cena s DPH
Objednávkový kód:
4117.RLNFH10
Získate:
146 Bodov
  • Detailný popis

Samozhášacia figurína je vyrobená z materiálu, ktorý účinne spomaluje horenie a figurína tak predstavuje dobrú rovnováhu medzi teplotnou odolnosťou, trvanlivosťou, a odolnosťou proti odieraniu. Obecná konštrukcia je podobná univerzálnej figuríne s použitím ťažkých plátien. Je však vystužená 38mm nehorľavou tkaninou nomex miesto polypropylenových popruhov, ktoré by sa pri vysokých teplotách roztavily.

Nomex je materiál väčšiny výrobcov nehorľavých oblekov a vonkajši overal figuríny tak zodpovedá štandardu EN11612. Oddelená kapucňa je tiež vyrobená z nomexu a kompletne kryje a chráni hlavu a trup.

Táto nehorľavá figurína vydrží stálu teplotu 160°C, čo je priemerná teplota vo výške kolien v uzatvorenom tréningovom priestore. U stropu môže teplota dosaho­vať až 400°C.

Napriek tomu je figurína primárne koncipovaná pre nácvik záchrany v extrémnych tep­lotných podmienkach, je tiež dosť pevná na to, aby mohla byť uložená pod ťažkými objektami a predstavuje tak široké možnosti použitia. Dostupná v piatich váhach 10 - 70 kg a veľkostiach.