P72+ - Figurína pre nácvik základných resuscitačných techník BASICBilly+

Objednávacie číslo: 4111.8000951

Produkt je na objednávku. Napíšte nám na info@helago-sk.sk alebo vyplnte formulár.

Nová figurína BASICBilly + Basic Life Support (BLS) a KPR figurína nyní přicházejí s KPR aktualizační soupravou, která umožňuje studentům a instruktorům efektivně trénovat KPR pomocí bezplatných, přesných a uživatelsky přívětivých mobilních aplikací od heartisense®.

Tato vysoce kvalitní a ekonomicky výhodná figurína v souladu s AHA je kompletním řešením pro školení, monitorování, analýzu a podávání hlášení o KPR výkonech. Figurína se připojuje k aplikaci pomocí silného a spolehlivého připojení Bluetooth - není třeba nastavovat bezdrátovou síť. Instruktorská aplikace poskytuje podrobný přehled až šesti figurín současně, zatímco studentská aplikace umožňuje účastníkům vidět a sledovat jejich provádění KPR v reálném čase.

Trénink základní podpory života s BASICBilly + ukazuje, jak snadno byste mohli poskytnout pomoc a zachránit životy pomocí správné srdeční masáže a ventilačních technik s přímou zpětnou vazbou pomocí aplikací. BASICBilly + má realistické anatomické orientační body pro zjištění správné polohy rukou při kompresi hrudníku. Funkce sklonu hlavy umožňuje snadné zaklonění hlavy, aby se mohly uvolnit dýchací cesty pro dýchání z úst do úst a z úst do nosu nebo simulovaly ucpané dýchací cesty. Hrudník se zvyšuje při ventilaci plic. Je také možné ventilovat pomocí masky a BASICBilly + přichází s 5 snadno vyměnitelnými plicními vaky na jedno použití a 1 další obličejovou maskou.

Pevná a kompaktní figurina pro efektivní trénink

• Vyrobena z lehce očistitelného pevného materiálu bez latexu
  • Hygienické použití s lehce vyměnitelnými dýchacími cestami
  • Realistické anatomické značky pro naučení správné pozice rukou na hrudníku
  • Možnost tréninku dýchání z úst do úst, z úst do nosu a maskou
  • Umožňuje záklon hlavy pro uvolnění dýchacích cest nebo simulaci obstrukce
  • Viditelné zdvihy hrudníku při ventilaci plic
  • Realistický odpor hrudníku při srdeční masáži
  • Figurína je dostupná v 2 barvách

KPR aplikace dávají spětnou vazbu pro

• Komprese
  • Vdechy
  • Čas bez resuscitace
  • Zpětná vazba a vyhodnocení odpovídají posledním Guidelines AHA a ERC

KPR aplikace pro použití s Basic Billy+ je v 2 verzích - studentská a učitelská. Obě aplikace jsou zdarma ke stažení na Google store a Apple store.

Přehled funkcí aplikace:

• Přímá KPR zpětná vazba pro studenta
  • Instruktor může sledovat najednou až 6 figurín
  • Ukladání výsledků po vyhodnocení
  • Export výsledků/certifikátu pro studenta v PDF
  • Instruktor si může projít KPR analýzu a vyhodnocení
  • Jednoduchá změna z klasického KPR tréninku na “pouze komprese KPR”
  • Stabilné připojení díky spolehlivému bluetooth spojení

Obsah balení

• BASICBilly torzo