Viac o výrobku

Tento 3D tištěný model zobrazuje parasagitální příčný řez středovou oblastí pravé distální části holeně a pravého chodidla. Zobrazuje skeletální struktury středového podélného oblouku chodidla a okolní struktury měkké tkáně. V proximální části je viditelná Achillova šlacha na povrchu hlubokých zadních oblastních svalů a lze vidět její vsazení do zadní části kosti patní. Na plantárním povrchu středového oblouku se klene plantární aponeuróza od kosti patní směrem k prstům (kde se nachází rozčleněná os sesamoideum laterale u hlavy halluxu). Je uchovaná část postranní hlavy krátkého ohýbače palce a svalových vláken u počátku krátkého ohýbače prstů a čtyřhranného svalu chodidlového (s rozčleněným postranním plantárním neurovaskulárním svazkem). Hluboko v těchto muskulárních částech se nachází šlacha dlouhého natahovače prstů (procházející šikmo) v blízkosti kosti patní a krku kosti hlezenní, a koncové vsazení holenní zadní šlachy je viditelné v kloubu navikulární a středové klínové kosti.

MP1850