LAP Mentor

LAP Mentor
LAP Mentor
  • Detailný popis

LAP MENTOR VR

Úchvatné prostredie virtuálneho operačného sálu charakterizuje nový koncept pre laparoskopické nácviky. Študent, ktorý trénuje na simulátore LAP MentorTM, má na sebe virtuálny headset a je plne vtiahnutý do prostredia operačnej sály, kde sú tiež ďalší členovia tímu, pacient, vybavenie a realistický rozptyl zvuku. Toto prostredie zaisťuje veľmi realistický zážitok a naučí študentov, ako sa vyrovnať so stresujúcim a mnohokrát rušným prostredím operačnej sály.

 

Platformy LAP Mentor

Najmodernejšie laparoskopické simulátory

LAP Mentor sú cenovo výhodné simulátory využívajúce inovatívne výučbové nástroje. Každá platforma je plne kompatibilná so všetkými simulačnými modulmi od základných laparoskopických úloh a šitia (s vymeniteľnými ihelcami) až po kompletný procedurálny nácvik. Platforma LAP Mentor umožňuje neustále pridávanie nových modulov.

 

LAP Mentor III

Novo navrhnutá platforma sa zameriava na všetky ergonomické potreby dôležité pre pohodlný nácvik laparoskopických zručností a postupov. Je možné nastaviť výšku a optimálnu polohu monitora pre zaistenie ideálneho postoja a polohy rúk pre dlhé hodiny nácviku.

Taktilný odpor tkaniva pri používaní chirurgických nástrojov zaisťuje pocit ako pri vykonávaní skutočnej laparoskopickej operácie.

 

LAP Mentor Express

Laparoskopický nácvikový systém bez haptickej odozvy je dostupný buď ako samostatná stolná platforma, alebo ako výškovo nastaviteľná veža, ktorá obsahuje dotykovú obrazovku.

Lap_organs-of-the-human-body