Roboti do lékárny - Automatické výdajne liekov

Automatizovaný výdejní systém přináší do Vaší lékárny efektivnější způsob skladování, rychlejší a komfortnější výdej, vyšší prestiž, a co je nejdůležitější, spokojené zákazníky.

V čem spočívají výhody automatizace?

Náklady

Hlavní výhoda: optimalizovaná cenová struktura
Automatizované řešení neznamená pouze méně práce, ale také jednodušší úkony. Zatímco dříve bylo mnoho času věnováno správě zásob, dnes už je velká část těchto úkonů prováděna automaticky a ještě efektivněji.
Rowa-Vmax-inteligentni-system-pro-skladovani-a-vydej-leciv
Výhody:
      • Jednodušší ukládání
      • méně kapitálu na skladě
      • vysoký obrat skladového zboží
      • vysoká dostupnost zásob
      • konzistentní náklady na údržbu - až o 40% nižší náklady na jedno balení
Inteligentní využití prostoru:
Rowa-Vmax-uskaldneni-lecivS automatickými systémy Rowa může být dostupný prostor využit daleko efektivněji. V drahých oblastech velkých měst nebo městských center je velkou výhodou mít možnost vytvořit sklad v levnějších částech budovy, jako je například suterén, nebo horní patra. I v těchto situacích jsou léky s dopravníkovou technologií vyráběnou na zakázku dodávány do prodejního patra velice rychle a spolehlivě.

Personál

Hlavní výhoda: více času na konzultaci se zákazníkem díky menšímu zaúkolování personálu
Díky automatickému skladování nemusíte odcházet od zákazníka. To znamená, že máte více času na opravdu důležité věci, jako je poskytování rad a farmaceutická péče. Díky této pozornosti věnované každému zákazníkovi se velmi zvyšuje pravděpodobnost dalšího prodeje.
Průměrná interakce mezi zaměstnancem lékárny a zákazníkem trvá pouze 3,5 minuty. Bez úložného a výdejního systému potřebujete 126 vteřin, což je 60 procent tohoto času, pro nalezení a přinesení léčiva. Pak už nezbývá mnoho času na konzultaci. Se systémy Rowa je to úplně jiné; žádné odcházení od zákazníka a hektické hledání produktu, ale mnoho času na intenzivní konzultaci a poskytování rad.

Překonání nedostatku pracovních sil
Předpokládá se, že v následujících letech budou chybět zkušení zaměstnanci. Takovýto nedostatek pracovních sil může být částečně kompenzován systémem Rowa. Pracovníci mohou mít na starost naceňování - úkony pro přidávání, práci v „zákulisí“ a správu skladu může mít na starosti systém Rowa.
Automatická správa skladu pro zaměstnance znamená méně stresu a méně práce ve skladu. Se systémem Rowa budete také velmi atraktivní jako zaměstnavatel.

Vaše získané výhody při výběru systému Rowa

Zkušenosti a odbornost - 5000 lékárníků věří systémům Rowa
Když přijde na skladovací a výdejní systémy, většina lékárníků věří v systémy Rowa. Přes 5000 systémů prodaných v 30 zemích svědčí o úspěchu automatických systémů vyrobených v Německu. Vedle nejmodernějších technologií a zaměření na zákazníka se můžete spolehnout také na vysoce spolehlivou spolupráci.

Vysoká flexibilita - 100 nebo 5000 zákazníků za den
Skladovací a výdejní systém Rowa se skvěle hodí pro každou lékárnu. Různé typy a velikosti a dopravníková technologie na zakázku nám umožňuje vytvářet jednotlivá řešení a být i v malých maloměstských lékárnách, nebo velkých nemocničních lékárnách. Systémy Rowa Vám poskytnou vysokou úroveň automatizace. Například i produkty, které je potřeba skladovat v chladu, je možné díky dodatečnému chladícímu systému skladovat ve výdejním automatu Rowa. Systémy Rowa jsou kompatibilní se všemi aktuálními lékárenskými IT systémy a jsou tak snadno integrovatelné.

Náš servis je tu vždy pro Vás
Úspěšná instalace zařízení je založena na intenzivní konzultaci a plánování. Člen našeho týmu pro plánování projektu s Vámi bude spolupracovat po dobu celého plánování a realizace a zajistí bezproblémový průběh montáže a uvedení do provozu.