A283 - Luxusná členená lebka

Objednávacie číslo: 4004.1000064

1 795,20 Eur s DPH 1 496,00 Eur bez DPH

Pravá strana lebky je priehľadná pre zobrazenie prínosových dutín (čeľustnej a čuchovej dutiny, klinová a čelná dutina), ktoré sú farebne rozlíšené. Navyše je farebne tiež rozlíšený prítok krvi do lebky (lebečná dutina), tvárové a krčné tepny (spoločné, vnútorné a vonkajšie krkavice) a vetvy meningeálnej tepny. Polovina mozgu sa nachádza v pravej polovine lebky v pozícii, v ktorej je vidieť aj z vonka. Ľavá polovica lebky zobrazuje štruktúru kostí s odstrániteľnou nosnou priehradkou. Lebka je pripojená na krčnom stavcami a obe polovičky lebečnej klenby, ľavá polovica lebečnej báze s kompletnou čeľusťou, nosná priehradka a jedna polovica mozgu sú odnímateľné.

Kosti - filter
Lebky