Rowa Smart - Automatizovaný systém pre výdaj liečiv

Objednávacie číslo: 7203.RowaSmart
Základný model s pevne danými rozmermi.
Viac o výrobku

Produkt je na objednávku. Napíšte nám na info@helago-sk.sk alebo vyplnte formulár.

Systém Rowa Smart je jednoduše chytrý, kompaktní, cenově dostupný

Automatizovaný systém pro skladování a výdej léků a léčivých přípravku Rowa Smart je nejmladším členem produktové rodiny Rowa. Svými parametry i cenou je primárně určen pro malé a střední lékárny.

Systém Rowa Smart je sestaven na základě shromážděných zkušeností získaných společností Rowa při realizaci více než 6000 uspěšných projektů automatizace lékáren. Díky tomu má všechny výhody automatizovaného skladovacího systému včetně TÜV certifikátu. Dostupný je v několika velikostech, které byly definovány podle potřeb trhu a tím najde své umístění téměř v každé lékárně.

Díky standardizaci robotického systému Rowa Smart je dosaženo obzvláště dobrého poměru ceny a kvality. Výsledkem čehož je, že automatizace s tímto systémem se nyní vyplatí i lékárnám, pro které dříve nebyl systém automatického ukládání a výdeje léčiv finačně dostupný.

Robot Rowa Smart dokáže být při své práci velmi efektivní.

Nevěříte? Kontaktujte nás a dovolte nám Vás o tom přesvědčit. Radi Vám o tomto systému sdělíme více podrobností a ukážeme Vám, že automatizovaný systém pro skladování a výdej léčiv Rowa Smart může nahradit skladovací regály i ve Vaší lékárně a ušetřit Vám prostor, čas i prostředky.
Rowa Smart - vkládání léků
Rowa Smart - automatizovaný systém pro skladování a výdej léčiv
Rowa Smart - robotická hlava

Poznámka:
Technickou specifikaci a bližší informace Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Rowa Smart - automatizovaný systém pro skladování a výdej léčiv

Rowa Smart - Automatizovaný systém pre výdaj liečiv