Viac o výrobku

4 466,40 Eur s DPH 3 722,00 Eur bez DPH

Nákupom získate 1 303 Bodov

Tento 3D vytlačený model znázorňuje zvyšok častí spodnej končatiny nášho modelu brucha s panvou a proximálnou časťou stehna (MP1765). Model siaha od stredovej časti stehna až po otvorené chodidla. Priečny rez cez stehno odhaľuje neurovaskulárne štruktúry prednej, stredovej a zadnej oblasti. Sem patrí veľká saféna na povrchu koncových vetví femorálneho nervu, tepny a žily v prednej oblasti a perforačné vetvy hlbokej femorálnej tepny v stredovej a zadnej oblasti.

Zvyšok stehna, nohy a chrbta chodidla bol otvorený pre ukážku povrchových štruktúr a svalstva v tejto oblasti, ale na zadnej strane model otvorený nie je. Dráha veľkej safény je viditeľná zo stredovej časti stehna do stredovej časti členku a stredovej časti žilného plexu dorzálnej časti chodidla. Počiatok malej safény z postranných vetví dorzálneho žilného plexu je tiež viditeľný až po okraj otvorenej povrchovej fascie v blízkosti postrannej časti členku. Hlbšia stehenná tepna, žila a nervové vetvy sú viditeľné hlboko v prednej svalovej oblasti (a v otvorenom krajčírskom svale) a vstupujú do kanáliku priťahovača. V blízkosti stredovej časti kolenného kĺbu je viditeľný nervus saphenus prechádzajúci povrchovo v blízkosti vena saphena magna na povrchu zadnej predkolennej fascie a končiaci v mieste vetvenia kožných nervov nohy. Na postrannej časti nohy sú od povrchového lýtkového nervu uchované stredová a prechodná dorzálna kožná vetva prechádzajúca od chrbtovej časti chodidla spojeného s prítokmi dorzálneho žilného plexu.

MP1816

4.466,40 Eur s DPH Len na objednanie