BI - Body Interact

Objednávacie číslo: 4507.BI

Produkt je na objednávku. Napíšte nám na info@helago-sk.sk alebo vyplnte formulár.

Výučbové prostredie pre lekárske a ošetrovateľské vzdelávanie

Realistické prostredie

Realistické virtuálne prostredie Body Interact obsahuje množstvo vlastných fyziologických algoritmov a programov umelej inteligencie, vďaka ktorým je práca s každým virtuálnym pacientom skoro rovnaká ako s reálnym pacientom.

Efektívny design Vám umožňuje rôznymi spôsobmi interaktívne pracovať s Vaším pacientom, ktorý v reálnom čase dynamicky reaguje na Vašu činnosť. Študenti sa tak do tohoto prostredia jednoducho úplne ponoria a budú sústrediť všetku svoju pozornosť na zdravotný stav pacienta.

Majte prístup k všetkým druhom vyšetrenia, zákrokov, liečiv a ďalších

Viac než:

• 200 liečiv
  • 300 zdravotných stavov
  • 180 lekárskych testov
  • 80 zákrokov
  • 110 klinických scenárov
  • 60 námetov k fyzickému vyšetreniu

Komplexné simulačné pracovné prostredie

Liečte pacientov pomocou správnych nástrojov vo správnom prostredí. Či už liečba prebieha v ambulancii, v kancelárii, alebo na pohotovosti, Body Interact Vám poskytuje príslušné vybavenie na správnom mieste.

Učte sa odborné znalosti

Schválené scenáre Body Interact trénujú myslenie pri klinických a kritických situáciách, vďaka čomu sú študenti čo možno najlepšie pripraveni k poskytnutiu starostlivosti reálnym pacientom bez rizík.

Naše scenáre preverené expertami sa opierajú o klinické dôkazy a správne zavedené predpisy. Sú navrhnuté a pravidelne aktualizované tak, aby sa zameriavali na základné, stredné a pokročilé klinické zručnosti v oblasti medicíny, ošetrovateľstva a pohotovostnej starostlivosti.

Klinické výzvy v rôznych špecializáciách

• Alergie
  • Anesteziológia
  • Kardiológia
  • Endokrinológia
  • Gastrointestinálna starostlivosť
  • Infekčné choroby
  • Interná medicína
  • Nefrológia
  • Neurológia
  • Onkológia
  • Ortopédia
  • Pediatria
  • Tehotenstvo
  • Dýchanie
  • Toxikológia
  • Trauma
  • Urológia
  • Vaskulárne choroby

BI Studio

Preneste spôsob učenia, výučby a tvorby do učebne

Zlepšite výkon študentov porozumením problému. S funkciou BI Studio môžete sledovať výkon študentov vďaka detailným prístrojovým ukazovateľom v reálnom čase a schopnosti jednoduchého nastavenia a spúšťania OSCE (objektívne štrukturované klinické skúšanie).

Vytvorte si vlastné výučbové prostredie tvorbou vlastných klinických scenárov s ľubovoľnými cieľmi výučby.

BI Editor scenárov

Vytvorte si vlastné scenáre na mieru k Vášmu harmonogramu výučby

Nový editor scenárov Body Interact Vám umožňuje vytvárať si vlastné klinické scenáre pre splnenie Vašich potrieb. Môžete Vašim študentom poskytnúť flexibilný učebný plán s praktickým nácvikom na mieru a využiť tak dynamických pravidiel realistického prostredia.

Kedykoľvek, kdekoľvek...

Využijte cloudovú technológiu Body Interact, ktorá Vám umožňuje Vašu výučbu preniesť kamkoľvek na svete.

Funguje vo Vašom prehliadači, na počítači či na tabletu, na Body Interact obrazovke a tiež na notebooku, takže si ho môžete vziať kamkoľvek.

Najvýkonnejšia a najkomplexnejšia platforma s virtuálnym pacientom!

Licence s ročním předplatným - Digital classroom

LITE BASIC STANDARD PREMIUM
Počet balíčkov scenárov 1 3 6
Počet virtuálnych pacientov v scenároch 10 30 60